Шановні випускники!
У такі складні для України часи героїчної боротьби, яку веде наша країна з російською федерацією Академія Державної пенітенціарної служби продовжує свою освітню діяльність. Сьогодні дипломи бакалавра про вищу освіту за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», отримають 87 студентів та слухачів факультету заочного навчання та навчання за кошти фізичних та юридичних осіб.
IMG_2411 00Нехай отримання дипломів стане однією зі сходинок у вашій кар’єрі, яка приведе до успіху, добробуту, фінансової незалежності й самодостатності.
Ви – покоління молодих, розумних і талановитих людей, які вже сьогодні будують майбутнє нашої держави! Нехай набуті за час навчання знання стануть вашим провідником на шляху до мрії, до укріплення демократичних прав і свобод в Україні.
Щиро бажаю вам, дорогі випускники, здоров’я, невичерпної енергії, любові та натхнення! Нехай кожен ваш день буде осяяний променями щастя, радості та надії! Всім серцем вірю, що ваша плідна робота й активна громадянська позиція будуть запорукою перемоги та миру в Україні!
Ректор Академії
полковник внутрішньої служби
Олексій ТОГОЧИНСЬКИЙ