Шановні колеги та здобувачі освіти!

Щиро вітаю із 44-ю річницею від дня заснування нашого закладу вищої освіти – Академії Державної пенітенціарної служби!

За ці роки був пройдений великий шлях, і не завжди він був простий. Кожен з вас є унікальною особистістю і частиною академічної спільноти, яку завжди вирізняла світоглядна спорідненість, громадянська активність і бажання рухатися вперед, командність та згуртованість, професійність, дбайливе ставлення до традицій і пошук нових шляхів розвитку.

Захоплююся силою духу та стійкістю працівників Академії, які в умовах воєнного стану зберегли заклад освіти та продовжують розвивати його для підготовки висококваліфікованих фахівців, справжніх патріотів України.

Незважаючи на виклики й загрози сьогодення, складні часи в державі, реформування Державної кримінально-виконавчої служби України, Академія впевнено заявляє про себе  як важливий освітній та науковий центр,  в якому отримують ґрунтовні знання, формують вміння й навички, необхідні для подальшої професійної діяльності, юристи, психологи, економісти та правоохоронці.

Від щирого серця бажаю мирного неба, подальшої продуктивної праці, невичерпної енергії, бадьорості духу та нових звершень на благо України!

З повагою

ректор Академії

полковник внутрішньої служби

Олексій ТОГОЧИНСЬКИЙ