Шановна академічна спільнота!

Щиро вітаю вас з 43-ю річницею заснування закладу вищої освіти! За цими швидкоплинними літами криється нелегкий шлях утвердження, пошуків і звершень, зростання та примноження здобутків у підготовці висококваліфікованих кадрів для країни: від школи вдосконалення начальницького складу міліції до багатопрофільного закладу з трьома рівнями вищої освіти. Приємно усвідомлювати, що день свого 43-річчя заклад зустрічає гідно, демонструючи відповідність не тільки вимогам сьогодення, але й маючи творчий і професійний потенціал, хороші напрацювання для майбутніх починань та плідних успіхів.

43 річниця АкадеміїПереконаний, що Академія і надалі зростатиме як потужний заклад вищої освіти, в якому отримують ґрунтовні знання, формують уміння та навички, необхідні для подальшої професійної діяльності, юристи, психологи, економісти та майбутні військовослужбовці, незважаючи на виклики сьогодення, складні часи в державі й реформування Державної кримінально-виконавчої служби України.

Від щирого серця бажаю подальшої продуктивної праці, невичерпної енергії, бадьорості духу та нових звершень на благо України. Зичу вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів та миру.

 З повагою

ректор

полковник внутрішньої служби

Олексій ТОГОЧИНСЬКИЙ