Семінарське заняття «Соціологія девіантної поведінки»

Під час війни світогляд людини змінюється. У хвилини небезпеки окремі якості нашого характеру відкриваються з нового, часто неочікуваного, боку.

Про соціальні відхилення зі здобувачами вищої освіти ПАУ 124 групи юридичного факультету говорили на семінарському занятті з соціології «Соціологія девіантної поведінки».
Заняття провела доцент кафедри економіки та соціальних дисциплін Алла ПОПРУЖНА з використанням матеріалів міжнародної організації «Centropa».

Семінар дав змогу учасникам дізнатися про те, що таке девіантна поведінка в реальному житті. Завдяки перегляду документального фільму «Повернення до Рівного» молодь ПАУ проаналізувала дві діаметрально протилежні категорії девіантів: ті, що засуджуються (колаборанти, нацисти, окупанти, «коричневі сорочки»), та ті, що схвалюються суспільством (праведники, герої, волонтери).

Майбутні юристи мали можливість творчо зобразити цінність демократичних процесів, зв’язок минулого і сьогодення та зрозуміти важливість вивчення уроків історії під час «робочої майстерні» семінару. Завдяки використанню історичних фотографій «Centropa» команди створювали колажі, присвячені урокам трагедії Голокосту для сучасної України.