Семінар за підтримки проєкту ЄС «Право-Justice»

Україна цілеспрямовано рухається шляхом демократичної правової держави, що відповідає європейським стандартам. Заради цього щоденно проводиться злагоджена та комплексна робота на всіх рівнях за підтримки міжнародних колег.

Академія Державної пенітенціарної служби активно переймає сучасні європейські підходи та знання задля покращення освітнього процесу в закладі вищої освіти. В.о. ректора Академії ПЕТРОВСЬКА Юлія Михайлівна та директор Інституту професійного розвитку НАУЛІК Наталія Степанівна взяли участь в семінарі, що відбувся з 22 по 24 серпня в Кракові за підтримки проєкту ЄС «Право-Justice» (EU Project Pravo-Justice).

Основною метою заходу було ознайомлення учасників з різноманітними механізмами, методами управління та можливостями їх ефективної імплементації в кримінально-виконавчу систему України.

Разом з експертами проєкту Саллі Лестер (старший офіцер пробації Служби пробації Англії та Уельсу) та Валері МакНірні (міжнародний експерт проєкту ЄС “Право-Justice”) було проаналізовано підходи до стратегічного мислення, актуалізовано проблеми, присутні в національній пенітенціарній системі, та обговорені шляхи їх вирішення, що необхідно задля подальшого розвитку в сфері виконання кримінальних покарань.

Вдячні проєкту “Право-Justice” за можливість удосконалення процесу підготовки персоналу ДКВС.