Семінар з динамічної безпеки

23 травня 2018 року науково-педагогічними працівниками кафедри тактико-спеціальної підготовки та кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права і кримінології Академії Державної пенітенціарної служби спільно з працівниками Чернігівського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України було проведено науково-практичний семінар з «Актуальних питань динамічної безпеки в діяльності органів та установ виконання покарань» з першими заступниками установ виконання покарань, які проходять курси підвищення кваліфікації працівників.

Під час проведення науково-практичного семінару були обговорені питання щодо запобігання вчинення злочинів в установах виконання покарань та особливості їх розслідування.

Експертами Чернігівського НДЕКЦ МВС України було роз’яснено особливості призначення та проведення криміналістичних, вибухово-технічних, хімічних та біологічних експертиз. Також учасники науково-практичного семінару отримали чудову нагоду, аби ознайомитися з лабораторіями Чернігівського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.