Семінар із реабілітаційних підходів та в’язничного менеджменту

15-16 листопада 2016 року на базі Білоцерківського училища ППП ДКВС України відбувся семінар із реабілітаційних підходів та в’язничного менеджменту за участі науковців, представників громадськості та керівників шести пілотних пенітенціарних установ.

Семінар відбувся завдяки проекту «Подальша підтримка пенітенціарної реформи в Україні, 2015-2017» Рамкової програми співробітництва Ради Європи та Європейського Союзу для країн Східного партнерства. В роботі семінару взяв участь заступник Міністра юстиції Д.В. Чернишов, який окреслив присутнім коло питань оновлення пенітенціарної системи України, якими опікується в сучасних умовах Міністерство юстиції та визначив основні шляхи їх рішення.

Під час семінару відбулася перша презентація концепції посібника з в’язничного менеджменту, який включатиме європейські підходи та кращі практики в’язничного менеджменту.

В роботі семінару взяли активну участь співробітники Науково-дослідного Центру Академії ДПтС з питань діяльності органів та установ виконання покарань І.В.Іваньков та О.М. Шпортюк.

Сектор у зв’язках із засобами масової інформації та громадськістю