Семінар до Дня Конституції України

Науково-практичний семінар, присвячений Дню Конституції України, відбувся 23 червня в Академії Державної пенітенціарної служби. У заході взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права та курсанти Академії.

З вітальним словом до учасників звернувся начальник юридичного факультету Академії, полковник внутрішньої служби, доктор історичних наук, професор Володимир Пекарчук.

Начальник кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Академії, полковник внутрішньої служби, кандидат юридичних наук, доцент Наталія Шамрук привітала присутніх і акцентувала увагу на значенні парламентаризму в розбудові сучасного демократичного суспільства в Україні.

Заступник начальника кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Академії, капітан внутрішньої служби Антон Сікун розкрив питання політико-юридичних засад парламентаризму в Україні.

Доцент кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Академії, кандидат наук з державного управління, доцент Микола Ребкало визначив проблеми та тенденції розвитку сучасного парламентаризму у світі.

Доцент кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Академії, кандидат юридичних наук, доцент Владислав Олійник приділив увагу проблемам і перспективам розвитку сучасного парламентаризму в Україні.

Доцент кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Академії, кандидат юридичних наук, доцент Оксана Мірошниченко дала характеристику парламентському процесу в Україні з 2014 року.

Курсантка 127 навчальної групи Академії Юлія Адамчук ознайомила з історією розвитку світового парламентаризму.

Курсантка 12 навчальної групи Академії Ірина Лобач приділила увагу формуванню класичних теорій парламентаризму.

Курсант 127 навчальної групи Академії Роберт Дзябко визначив особливості конституційно-правового статусу Верховної Ради України.

Курсантка 122 навчальної групи Академії Олександра Чумакова розкрила особливості функціонування парламенту в умовах воєнного стану в Україні.

Курсант 121 навчальної групи Академії Олександр Сидоров дав характеристику світовій та українській практиці статусу депутата.

Курсантка 122 навчальної групи Академії Аліна Аксененко розкрила проблему лобізму в Україні.

Курсант 127 навчальної групи Академії Василь Жук охарактеризував парламентську функцію законотворення.

Наприкінці науково-практичного семінару начальник кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Академії, полковник внутрішньої служби, кандидат юридичних наук, доцент Наталія Шамрук подякувала всім учасникам та побажала мирного неба і подальших успіхів.