Семінар для тренерів з профілактики ризикованої поведінки серед дітей

10 квітня 2019 року в Чернігівському обласному молодіжному центрі проведено третій у поточному навчальному році семінар для тренерів з профілактики ризикованої поведінки серед дітей (програми «Вибір» та «Неформальний лідер школи») під керівництвом головного спеціаліста з профілактики негативних явищ серед молоді Чернігівського обласного молодіжного центру Валерія Рябухи та за участю науково-педагогічних працівників Академії – Шумної Лариси, Пекарчука Володимира, Борець Юлії та Настоящої Уляни.

До участі у тренінгу були залучені соціальні педагоги 26 шкіл м. Чернігова та курсанти Академії Державної пенітенціарної служби. Основна мета – відпрацювання заключних тренінгових занять програми «Вибір» у дуеті соціальний педагог – курсант.

Наступним кроком заплановано проведення завершальних занять по школах м. Чернігова з подальшим врученням сертифікатів учасника програми «Вибір» школярам.