Семінар для психологів
07 лютого 2019 року в комунальній установі Чернігівської обласної ради «Чернігівський обласний центр комплексної реабілітації та обслуговування учасників бойових дій, членів їх родин та сімей загиблих» кафедрою психології Академії Державної пенітенціарної служби та волонтерами Центру під керівництвом Віктора Мозгового організовано та проведено науково-методичний семінар на тему: «Особливості надання комплексної психологічної допомоги учасникам АТО з метою подолання агресії, обумовленої військовою діяльністю». Ця тема є досить актуальною у наш час, тому основною метою було поглибити та узагальнити знання учасників семінару. Одним із завдань Чернігівського обласного центру комплексної реабілітації є здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству воїнами АТО.
На початку зустрічі Віктор Мозговий повідомив учасникам семінару, що 19 січня 2019 року офіційно відкрито цей Центр і з великим задоволенням ознайомив гостей з його приміщеннями: адміністративним корпусом, кабінетами психологів, соціальних працівників, юриста, кабінетом з фізичної реабілітації, масажу, дитячою кімнатою. У кімнаті для тренінгових занять презентував Програму подальшої розбудови та розвитку Центру.
У ході семінару Віктор Мозговий зазначив, що вже розпочато програму «Захисти свою родину», реалізація якої відбуватиметься за рахунок коштів міського проекту «Бюджет участі» протягом 2019 року. Він запропонував курсантам-психологам долучитись до тренінгової роботи з воїнами АТО як волонтерам. Оскільки така практична робота є хорошим початком на шляху професійного становлення майбутнього психолога.