Програми профілактики насильства в молодіжному середовищі

Начальник кафедри психології Оксана Мірошниченко взяла участь у стратегічній сесії з розробки програми профілактики насильства в молодіжному середовищі.

На сьогодні насильство є однією із гострих соціальних проблем, яка потребує уваги громади та конкретних дій. У зв’язку з цим Чернігівським обласним молодіжним центром було організовано стратегічну сесію з розробки програми профілактики насильства в молодіжному середовищі.

На сесії були висвітлені та розглянуті важливі питання. Зокрема: причини насильства серед молоді, основні види та напрямки профілактичної роботи з молоддю щодо запобігання насильницьких дій, як змінити ставлення суспільства до насилля.

До участі, крім Академії, також долучилися представники патрульної поліції Чернігівської області, сектору протидії домашньому насильству відділу превенції Чернігівського районного управління ГУНП, Чернігівського міського центру соціальних служб, філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області, Чернігівського громадського комітету захисту прав людини, Чернігівського обласного центру соціальних служб, ювенальної превенції Чернігівської області, Чернігівського обласного центру соціально-психологічної допомоги, Служби у справах дітей Чернігівської ОДА та представники освітніх закладів міста.

Усі напрацювання будуть оброблені та внесені в майбутню програму запобігання насильству в молодіжному середовищі.