Розпочато реалізацію проекту «Правова освіта ув’язнених дівчат»

У грудні 2018 року науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права разом з курсантами Академії ДПтС за підтримки Міжнародного благодійного фонду та міського молодіжного центру «ЖМЕНЯ» розпочато реалізацію проекту «ПРАВОВА ОСВІТА УВ’ЯЗНЕНИХ ДІВЧАТ».

Проект має на меті впродовж грудня 2018 року – травня 2019 року проведення освітньо-просвітницьких заходів для ув’язнених дівчат ДУ Мелітопольської виховної колонії. Реалізація проекту сприятиме підвищенню правової обізнаності вихованців, формуванню в них правосвідомості, теоретико-практичних знань щодо прав людини та механізмів їх реалізації, вмінь та навичок захищати свої права. У рамках проекту буде розроблена довідкова брошура «Правова освіта неповнолітніх».

У межах реалізації першого модуля заходу тренери в інтерактивній формі ознайомили неповнолітніх вихованок із функціонуванням організаційно-правових механізмів захисту прав дитини на міжнародному та національному рівнях. З особливою зацікавленістю учасниці тренінгу долучились до виконання завдання «Створи свою конституцію», де дівчата продемонстрували свої творчі здібності, спритність та вміння відстоювати й обґрунтовувати власну позицію.

На закінчення першого тренінгового модуля вихованки подарували представникам Академії ДПтС власноруч виготовлені ялинкові прикраси.