Розпочалася Відкрита Ніжинська Волейбольна Ліга (ВНВЛ) серед чоловічих команд

15 жовтня в м. Ніжині розпочалася Відкрита Ніжинська Волейбольна Ліга (ВНВЛ) серед чоловічих команд сезону 2016-2017 років. В цьому чемпіонаті беруть участь 10 команд з Чернігівської та Сумської областей. Відкриття змагань розпочалося з параду учасників, який проводив начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Ніжинського району Глушко П.В. В першому турі команда «Академія ДПтС – 2» поступилась команді «Іскра» м. Ніжин (0:3). Команда «Академія ДПтС – 1» зіграла з командою з міста Конотоп і отримала перемогу з рахунком 3:0. Наступний тур відбудеться 12 листопада 2016 року. Бажаємо нашим командам в цій лізі досягти поставлених завдань!!!

16 жовтня 2016 року в спортивному залі Академії Державної пенітенціарної служби відбулися чергові тури Чемпіонату області з волейболу серед чоловічих команд «Вищої ліги» сезону 2016-2017 років. Наші команди «Академія ДПтС – 1» та «Академія ДПтС – 2» перемогли командами міста Славутич та «Олімп» м. Чернігів з рахунком (3:2; 3:0) Кафедра фізичної підготовки.

Кафедра фізичної підготовки