Розпочалась робота ІІІ Міжнародного круглого столу

Розпочалось засідання ІІІ Міжнародного круглого столу «Кримінальне право: традиції та новації», присвяченого вшануванню пам’яті видатного вченого, Героя України, академіка Володимира Володимировича Сташиса.

Цілями круглого столу є сприяння збереженню та примноженню традицій і цінностей наукової школи на всіх етапах її становлення та розвитку; забезпечення доступу для вчених, здобувачів та практичних працівників-юристів до інформації про реалізацію правової реформи у світі та в Україні, вдосконалення юридичної науки, зв’язку теорії і практики, обговорення проблем гармонізації національного законодавства з законодавством Європейського Союзу, обговорення практичних проблем кримінального права, кримінології та кримінально-виконавчого права.

З вітальним словом виступили:

Тогочинський Олексій Михайлович – ректор Академії Державної пенітенціарної служби, доктор педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України, полковник внутрішньої служби

Вдовенко Ігор Станіславович – голова Чернігівської обласної ради

Сахневич Леонід Володимирович – перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації

Атрошенко Владислав Анатолійович – голова Чернігівської міської ради

Участь у засіданні візьмуть близько 140 науковців з України, Польщі, Грузії,  Республіки Башкортостан, Казахстан, Білорусь.

Організатори: Академія Державної пенітенціарної служби, «Всеукраїнська асоціація кримінального права», Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса НАПрН України, Запорізькі та Чернігівські місцеві осередки громадської організації.