Розпочала роботу міжнародна науково-практична конференція

1 листопада 2018 розпочала свою роботу міжнародна науково-практична конференція «Права і свободи людини та їх забезпечення в умовах несвободи».

Її метою стало обговорення актуальних питань забезпечення прав і свобод людини в умовах несвободи, вдосконалення кримінально-виконавчого та іншого галузевого законодавства, підготовка персоналу для органів та установ кримінально-виконавчої служби, підвищення якості його освіти й вироблення пропозицій щодо вдосконалення названих напрямів.

Відкриваючи перше пленарне засідання, ректор Академії ДПтС Олексій Тогочинський привітав усіх учасників з початком роботи конференції,а також зазначив, що за останні роки Академія стала важливим науковим центром, який об’єднує вчених та практиків не тільки з різних куточків України, але й науковців з різних країн світу.

Після вітальних слів почесних гостей було підписано договір про співробітництво з представниками Конституційного Суду України, Сумським державним педагогічним університетом імені А.С.Макаренка та меморандум з громадськими організаціями: «Україна без тортур», «Освітній дім прав людини в Чернігові», «Март».

Гості та учасники пленарного засідання сфотографувалися на пам’ять, а далі робота продовжилася в секціях.