Романтика турпоходу!

Курсанти Академії не сидять на місці в будь-яку пору року, а влітку особливо!Справжню романтику туристичних мандрівок змогли відчути на собі курсанти та науково-педагогічні працівники Академії.

Упродовж трьох діб учасники здобували знання та практичні навички обладнання наметового табору, виживання в лісі, спортивного орієнтування, а ще проводили спортивні ігри,вчилися в’язати міцні туристичні вузли та багато іншого. Особливо цікаво було випробувати свої сили у сходженні по деревах, для цього були застосовані канати та інше альпіністське спорядження.

Звичайно, не обійшлося без відвідування Корюківського музею, де ми дізналися багато цікавого про історію міста та про Корюківську трагедію, відвідавши меморіал пам’яті їїжертвам. А також заворожив своїми барвами та чудовим дизайном туристично-готельний комплекс «Бреч», який розташований у с.Бреч, Корюківського району. Неповторна атмосфера комплексу, цікаві та незвичайні будівлі, ніжна краса навколишньої природи створили незабутнє враження втуристів!

Чудова погода, піднесений настрій та дружня компанія дозволили добре провести час і залишити на згадку безліч неймовірних фотографій.

Похід дозволив усім учасникам насолодитися романтичною ночівлею в наметах, цікавими історіями та піснями під гітару біля вечірнього вогнища.

Додому всі повернулися веселі й задоволені. Адже ліс, природа, сприятлива погода й атмосфера дружнього спілкування дарують лише надзвичайні враження!

 Курсантсько-студентське самоврядування Академії