Роль екологічного права у житті суспільства

28 грудня 2019 року відбувся науково-практичний семінар на тему: «Роль екологічного права у житті суспільства», що був приурочений до Всеукраїнського тижня права й підготовлений доцентом кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу, кандидатом технічних наук, доцентом Аніщенко В. О., бібліотекарем наукової бібліотеки Павлюк А. М. і курсантами 132 групи юридичного факультету Академії ДПтС. Також на цьому заході були присутні представники відділу наукової діяльності та міжнародного співробітництва Академії.

Під час виступів велику увагу було привернуто до стану захисту екологічних прав громадян України, еколого-правових засад формування екологічної безпеки, національної екомережі, міжнародного співробітництва нашої країни в галузі вдосконалення екологічного законодавства, діяльності екозахисних міжнародних та вітчизняних громадських організацій тощо.