Роковини Корюківської трагедії

6 березня 2017 року зі студентами 1-го та 2-го курсів Академії ДПтС проведено виховну годину з нагоди 74-х роковин Корюківської трагедії.

Про трагічні сторінки Другої світової війни нагадав присутнім представник Українського інституту національної пам’яті Сергій Бутко. Він зазначив, що тривалий час правда про Корюківську трагедію замовчувалася, але зараз про неї говорять на державному та міжнародному рівнях.

Трагедія в поліському містечку Корюківці була наймасштабнішою й найкривавішою не лише на теренах Радянського Союзу, а й усієї Європи. Упродовж двох днів, 1-2 березня 1943 року, безневинно загинули понад 7 тисяч корюківців.

Відповідальність за дії партизанів і підпільників нацисти покладали на цивільне населення, масово знищуючи його. Згідно з висновками Нюрнберзького процесу каральні операції гітлерівців кваліфікуються як військові злочини.

Після викладених історичних фактів була переглянута документальна стрічка «Корюківська трагедія. Злочин проти людяності». Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих воїнів і мирних жителів, які стали жертвами війни, хвилиною мовчання.

Сектор виховної та психологічної роботи