Робота персоналу пробації з Єдиним реєстром засуджених

Одним з головних завдань Інституту професійного розвитку Академії Державної пенітенціарної служби є залучення до участі в освітньому процесі персоналу ДКВС України керівників та фахівців центральних органів виконавчої влади, провідних науковців і практиків.

Саме тому 23 травня представниками кафедри формування та розвитку професійних компетентностей персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України Інституту професійного розвитку була запрошена заступник начальника відділу інформаційних технологій у пробації Державної установи «Центр пробації» Кулибаба Світлана Володимирівна, яка провела заняття на тему «Робота персоналу пробації з Єдиним реєстром засуджених та осіб, узятих під варту».

Під час заняття відбулась жвава дискусія щодо недопущення помилок під час користування ЄРЗО. Учасники обговорили шляхи поліпшення роботи Реєстру.

Інститут професійного розвитку
Академії Державної пенітенціарної служби