Робоча зустріч в рамках підписаного меморандуму

29 серпня директор Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Ірина Протченко, заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Олеся Пирковська та доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогічних та гуманітарних дисциплін Академії Державної пенітенціарної служби Вікторія Аніщенко провели робочу зустріч в рамках підписаного меморандуму про співпрацю.

Під час зустрічі було висвітлено питання щодо подальшої співпраці на поточний навчальний рік.

Проведення спільних наукових і практичних конференцій, симпозіумів, семінарів, круглих столів, тренінгів, а також інших заходів; організація навчальних, виробничих та переддипломних практик на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області згідно з планом навчального процесу та з дотриманням вимог чинного законодавства України. Слід зазначити, що студенти Академії Державної пенітенціарної служби щорічно мають змогу проходити практику на базі Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між регіональним центром та навчальним закладом. Це дає можливість студентам отримати практичні знання з правознавства та згодом долучитися до правозахисників.