Робоча зустріч щодо перспектив реалізації на базі навчального закладу проекту «Методика підготовки пенітенціарного персоналу з питань дотримання прав людини»

28 вересня 2016 року в Академії Державної пенітенціарної служби відбулася робоча зустріч щодо перспектив реалізації на базі навчального закладу проекту «Методика підготовки пенітенціарного персоналу з питань дотримання прав людини».

В обговоренні взяли участь: експерт з тюремної реформи Ф. Мейснер, радник УНП ООН в Україні М. Султанов, заступник директора Департаменту стратегічного розвитку органів юстиції України Гурін О.О., перший проректор Академії, к.ю.н., доцент Олійник О.І., проректор Академії, к.пед.н., доцент Чебоненко С.О., учений секретар Академії, к.пед.н., доцент Єрмак С.М., начальник кафедри, д.ю.н., професор Ніщимна С.О., начальник кафедри, д.ю.н., доцент Шумна Л.П., начальник кафедри, д.е.н., доцент Гончаренко О.Г., начальник кафедри, к.псих.н., доцент Мірошниченко О.М., начальник науково-дослідного центру, к.тех.н., доцент Аніщенко В.О., головний науковий співробітник науково-дослідного центру, к.ю.н. Пузирьов М.С., старший науковий співробітник науково-дослідного центру, к.ю.н., доцент Іваньков І.В.

Перший проректор Академії Олійник О.І. презентував інформацію про організацію освітнього процесу, наукової та міжнародної діяльності Академії.

Заступник директора Департаменту стратегічного розвитку органів юстиції України Гурін О.О. презентував присутнім проект Закону «Про пенітенціарну систему», підкресливши роль наукових і науково-педагогічних працівників Академії в роботі щодо експертизи вказаного проекту.

Проректор Академії Чебоненко С.О. презентував проект «Методика підготовки пенітенціарного персоналу з питань дотримання прав людини», відповівши на запитання зарубіжних колег (радника УНП ООН в Україні М. Султанова та експерта з тюремної реформи Ф. Мейснера) щодо основних напрямів підвищення компетентності керівників установ виконання покарань, слідчих ізоляторів, органів пробації.

В обговоренні питань подальшого реформування пенітенціарної системи та можливості реалізації проекту взяли участь всі учасники робочої зустрічі.

Науково-дослідний центр Академії