Робоча нарада в рамках програми «Еразмус+»

Академія Державної пенітенціарної служби приєднується до нових проєктів в рамках програми «Еразмус+». Зокрема, здійснюється активна робота в напрямі Жан Моне.

На часі робоча нарада на тему «Технічні аспекти подання заявки та роботи на порталі Funding & Tender Opportunities», яка відбулася на базі Академії Державної пенітенціарної служби 6 жовтня.

Під час зустрічі з науковими, науково-педагогічними, педагогічними працівниками Академії ДПтС і Інституту професійного розвитку в.о. начальника відділу наукової діяльності та міжнародного співробітництва доктор філософії Аліна КВІТКА і помічник ректора з організаційно-аналітичної роботи кандидат історичних наук Ервін МІДЕН представили інформацію щодо технічних особливостей заповнення частини В заявки, логіко-структурної матриці проєкту, принципів підбору проєктної команди та пріоритетних тем.

Спікери наголосили на важливості навчання та здобуття практичних навичок для майбутніх проєктних здобутків. Як успішний результат – більше можливостей для поданих конкурентоспроможних проєктів і отримання Академією грантових надходжень за програмами Еразмус+.