Ресурсні техніки у роботі психолога

24 грудня 2019 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського для офіцерів курсів підвищення кваліфікації, психологів відділів соціально-виховної та психологічної роботи установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України старший викладач кафедри психології Уляна Настояща організувала зустріч з метою обміну досвідом з працівниками Навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області.

У ході зустрічі директор Центру Олена Антоненко ознайомила присутніх з основними напрямками психологічного супроводу учасників освітнього процесу, структурою та завданнями психологічної служби системи освіти. Під час обговорення було визначено низку напрямків та проблем, які є спільними для психологічних служб обох структур щодо надання психологічної допомоги своїм цільовим групам. Зокрема, актуальними є винайдення ресурсних технік у роботі психолога, направлених на особистісне відновлення, як профілактику емоційного вигорання.

Методист Центру Ірина Лісовецька поділилась досить цікавим і корисним досвідом роботи щодо винайдення ресурсних технік у роботі психолога, направлених на особистісне відновлення. Надала низку дієвих методик для використання у психологічному консультуванні.