Регіональний форум щодо відновлення економіки в регіоні

Регіональний форум «Відновлення економіки Чернігівської області в умовах війни: діалог з бізнесом» відбувся 29 лютого за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри» (UCBI). Захід проходив у стінах НУ «Чернігівська політехніка» в офлайн та онлайн форматах.

Основна частина роботи форуму складалася з трьох платформ: «„Зроблено в Україні”. Restart для бізнесу та інвестицій у сучасних реаліях», «Експорт в умовах війни: виклики та можливості», «Допомога малому і середньому бізнесу в умовах війни».

У заході взяли участь: заступник Міністра економіки України Надія БІГУН, начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав ЧАУС, голова Чернігівської обласної ради Олена ДМИТРЕНКО, заступниця керівника Офісу перехідних ініціатив в Україні OTI/USAID Брук ГАРДІНГ, директор Агенції регіонального розвитку Чернігівської області Марія РУДЕНКО, а також інші представники органів місцевого самоврядування, власники малих і середніх підприємств, незалежні фахівці та експерти, представники засобів масової інформації.

Пенітенціарну академію України на форумі представила доцент кафедри економіки та соціальних дисциплін Світлана СУВОРОВА.