Регіональна зустріч молодих учених

Регіональна зустріч молодих учених Чернігівської області з представниками Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України відбулася 22 червня на базі Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації.

З вітальним словом звернувся начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика та представив нового голову Ради молодих учених при Чернігівській ОДА Антона Сікуна, заступника начальника кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права, керівника юридичної клініки Академії. Також до зустрічі доєднався молодший науковий співробітник відділу наукової діяльності та міжнародного співробітництва Академії Дмитро Кисельов.

Учасники заходу обговорили питання щодо викликів та можливостей у діяльності рад молодих учених у регіоні. Особливу увагу звернули на проблеми, що стоять перед ученими-початківцями в умовах війни. Присутні мали змогу поставити запитання голові Ради молодих учених при МОН України Олесі Ващук та її заступниці Алісі Сухіх.

Наприкінці зустрічі було презентовано проєкти РМУ при МОН України, спрямовані на підтримку і стимулювання наукової та науково-технічної діяльності молодих учених.