Конференція для психологів «Перезавантаження» («Reboot»)

25 травня 2019 року відбулась конференція для військових психологів, психологів, волонтерів, консультантів, офіцерів Збройних сил та капеланів, працівників служб швидкого реагування «Перезавантаження» («Reboot») у Києві, в якій брали участь старший викладач кафедри психології Настояща Уляна та курсанти-психологи факультету пробації Михайленко Ольга та Мирощенко Марія.

Головними спікерами було американське подружжя військових психологів – Кріс та Ранелла Едсід, американські фахівці по роботі з учасниками бойових дій та членами їх родин. Вони презентували авторську реабілітаційну програму «Перезавантаження». Впровадження цієї Програми серед військових США та членів їх родин підтвердило свою ефективність. Її завдання – поінформувати учасників курсу, як бойовий стрес та травма (як фізична, так і психічна) стають причиною «душевних ран»,що можуть викликати посттравматичний стресовий розлад у них, або в когось з членів їх сімей; навчити учасників використовувати трьохсторонній підхід у боротьбі зі стресом і травмою, що складається з фізичного, психологічного і духовного компонентів.

Під час конференції висвітлено також питання профілактики суїциду, депресії, ізоляції, гніву, вторинної травми; специфіки роботи з сім’ями та дітьми.