Реалізація конституційного права на захист

6 грудня 2019 року в рамках Всеукраїнського тижня права в Академії ДПтС науково-педагогічні працівники кафедр кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології; педагогіки та гуманітарних дисциплін; тактико-спеціальних дисциплін; наукові співробітники відділу наукової діяльності та міжнародного співробітництва і помічник ректора з організаційно-аналітичної роботи та контролю Аніщенко В.О. спільно з представниками філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області провели круглий стіл на тему: «Реалізація конституційного права на захист».

У ході проведення заходу заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Пирковська О. В. проінформувала присутніх про особливості діяльності Центру та процедуру отримання безоплатної правової допомоги у разі порушення законних прав громадян.
Начальник філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Скалюн Є. В. та начальник Чернігівського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Дудка Н. О. разом із старшим інспектором чернігівського районного сектору ДУ «Центр пробації» Мех Ю.О. розповіли присутнім про забезпечення конституційного права на захист клієнтів пробації та про співпрацю з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області в рамках надання правової допомоги клієнтам пробації.
Начальник кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології Тагієв С. Р. у своїй доповіді «Реалізація права на захист в судовому порядку» зазначив, що при захисті прав громадян важливо звертати увагу на якість наданих послуг і рівень підготовки адвокатів для забезпечення рівності всіх перед законом.

У заході також взяли участь курсанти Академії ДПтС, викладачі та студенти Чернігівського інституту інформації бізнесу і права й представники Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області.

Зустріч відбулася у форматі конструктивного діалогу між курсантами, студентами та фахівцями в галузі права.