Реалії та перспективи розбудови правової держави в Україні

Академія ДПтС відзначила День юриста участю в регіональній науково-практичній конференції. 8 жовтня 2019 р. у рамках наукової роботи науково-педагогічні працівники кафедр кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології, а також адміністративного, цивільного та господарського права і процесу спільно з курсантами, студентами і магістрантами Академії Державної пенітенціарної служби з нагоди відзначення Дня юриста взяли участь у роботі V регіональної науково-практичної конференції «Реалії та перспективи розбудови правової держави в Україні» (на базі Чернігівського інституту імені Героїв Крут МАУП).

Із вітальними словами до учасників заходу звернулися – професор кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу Академії ДПтС, доктор юридичних наук Зливко С. В. та професор кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології Академії ДПтС, доктор юридичних наук Пузирьов М. С.

1 - копияЗі змістовними доповідями виступили магістранти, курсанти і студенти Академії, а саме: Яворська С. Я. (науковий керівник – д.ю.н., професор Ніщимна С. О.), Зінчук Ю. О. (науковий керівник – д.ю.н., професор Ніщимна С. О.), Мартиненко А. О. (науковий керівник – д.ю.н. Зливко С. В.), Адаменко Є. В. (науковий керівник – к.ю.н. Ткаченко О. Г.), Сулим А. О. (науковий керівник – д.ю.н. Пузирьов М. С.), Коваленко В. О. (науковий керівник – д.ю.н. Пузирьов М. С.), Руденко М. Ю. (науковий керівник – д.ю.н. Пузирьов М. С.), Кравченко А. С. (науковий керівник – к.ю.н. Олефір Л. І.), Осипець О. В. (науковий керівник – к.ю.н. Олефір Л. І.), Швець І. О. (науковий керівник – к.ю.н. Олефір Л. І.), Шевченко Н. М. (науковий керівник – к.ю.н. Олефір Л. І.).

Під час роботи конференції, зокрема в ході виступів та наукових дискусій, учасники дізналися багато нового про сучасні тенденції в роботі нотаріусів, теоретико-правові засади українського конституціоналізму, новітні вимоги до професіоналізму й компетентності юриста, методику проведення різних видів криміналістичних експертиз, актуальні питання різних видів юридичної відповідальності, сучасні явища у світовій та вітчизняній правовій науці (інформатизація, мобінг тощо), адміністративно-правові та кримінально-виконавчі засади діяльності органів і установ виконання покарань, стан захищеності прав людини загалом і засуджених зокрема, а також багато інших загальноправових і галузевих аспектів сучасної юриспруденції.