Психологічний супровід військовослужбовців

Викладач кафедри психології Академії ДПтС кандидат психологічних наук Мозговий Віктор Іванович з 01 по 04 листопада забезпечував психологічний супровід військовослужбовців під час профвідбору до Державної спеціальної служби транспорту.

Як відомо, з жовтня 2016 року розпочався призов громадян України на строкову військову службу. По Чернігівській області планується призвати 390 майбутніх військових, серед них: 200 чоловік підуть служити до Збройних сил України, 120 до Національної гвардії та 70 осіб до Державної спеціальної служби транспорту. З усіма молодими бійцями проводиться психодіагностичне обстеження щодо придатності до умов проходження служби, а також особистісне інтерв’ю та групова співбесіда.

Завдяки впровадженої з вересня 2015 року системи професійно-психологічного відбору військовослужбовців до лав ЗСУ ця робота проводиться в обласних військкоматах всієї країни. Віктор Іванович є одним із співавторів та розробників алгоритму профвідбору. На основі отриманих психодіагностичних даних, проведеного інтерв’ю визначається придатність або непридатність кандидата до служби в армії.

Кафедра психології