Психологічні аспекти протидії насильства та жорстокості

25 листопада викладачі кафедри психології разом зі здобувачами вищої освіти 4-го курсу провели науково-практичний семінар на тему «Психологічні аспекти протидії насильства та жорстокості».

На заході розглянули актуальні питання, пов’язані з насильством в умовах сьогодення, зокрема психологічні аспекти існування агресії та насильства в суспільстві, її види та форми; протидія домашньому насильству та надання соціально-психологічної допомоги жертвам насилля.

Начальник кафедри психології Оксана Мірошниченко виступила з доповіддю про концепцію пробаційної програми «Подолання домашнього насильства».

Учасники семінару переглянули відеоролики, присвячені проблемі домашнього насильства. Відбулося жваве обговорення з приводу того, що насильство може бути зовсім поруч і не завжди помітне, тому важливо вчасно реагувати на акти агресії і надавати психологічну та правову допомогу жертвам.