21 квітня 2017 року начальник кафедри психології Мірошниченко О.М. напередодні Всеукраїнського Дня психолога взяла участь  у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Психологічна освіта в Україні: традиції, сучасність та перспективи», що відбулась у Червоному корпусі Шевченкового університету на факультеті психології з нагоди святкування  50-річчя від початку фахової підготовки психологів у Київському університеті імені Тараса Шевченка.

20170421_100115З вітальним словом виступив ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Л. В. Губерський та численні гості ювілейної конференції, серед яких Віце-прем’єр-міністр України з гуманітарних питань В. А. Кириленко, керівник Секретаріату Голови Верховної Ради України Т. А. Подольська, директор Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПН України С. Д. Максименко, директор Інституту соціальної та політичної психології НАПН України М. М. Слюсаревський, директор спеціалізованого видавництва «Либідь» О. О. Бойко, а також декани, викладачі та випускники факультету різних років, серед яких  випала нагода бути Мірошниченко О.М., яка побажала рідному факультету подальшого розвитку, впевненого крокування у майбутнє, нових здобутків, талановитих та працьовитих студентів!

Кафедра психології