Проведення всеукраїнського тижня права

5 жовтня 2016 року в рамках проведення всеукраїнського тижня права та напередодні Дня юриста відбулася зустріч студентів Академії Державної пенітенціарної служби з представниками Головного управління юстиції в Чернігівській області Олегом Третяком, та начальником відділу державної реєстрації друкованих ЗМІ та громадських формувань Оленою Ромашко.

Основний акцент в обговоренні було зроблено на ключових реформах, запроваджених Міністерством юстиції України. Студентам роз’яснили основні моменти в запровадженні інституту приватних виконавців в Україні, діяльність електронних сервісів, електронного упорядкування та електронного декларування доходів державних службовців, судової реформи і пілотних проектів Мін’юсту таких як «Шлюб за добу» та реєстрація народження дітей в пологових будинках.

Сектор зв’язків із засобами
масової інформації та громадськістю