Протиепідемічні заходи

У зв’язку з третьою хвилею пандемії COVID-19 в Україні щодня спостерігається зростання захворюваності. Аби запобігти поширенню недуги в Україні, й зокрема серед працівників та здобувачів вищої освіти, від початку липня в Академії ДПтС та її відокремлених структурних підрозділах проходить вакцинація від коронавірусної інфекції. Щеплення проводить мобільна бригада Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України протиковідними препаратами Pfizer або Moderna.

У центральному корпусі Академії організували тимчасовий пункт щеплення. Співробітники та здобувачі освіти, які виявили бажання, заповнюють інформовану згоду, в якій зазначають стан свого здоров’я, ознайомлюються з інформацією про препарат для вакцинування. Лікар вимірює температуру тіла та оцінює стан здоров’я, щоб переконатися, що на момент звернення в людини немає протипоказів до проведення щеплення. Відтак пацієнтові вводять вакцину та інформують, що за кілька тижнів після отримання першої дози вакцини необхідно повторити цю процедуру.

На початок навчального року в Академії пройшли щеплення 91,5 % осіб викладацького складу та 80,7 % працівників структурних підрозділів. Наразі триває вакцинація здобувачів вищої освіти, які досягли повноліття та виявили бажання.

Зауважимо, що в Академії постійно забезпечуються належні протиепідемічні заходи, які спрямовані на запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

Нагадуємо, що, враховуючи несприятливу ситуацію, кожен повинен свідомо поставитися не лише до носіння масок, дотримання соціальної дистанції та гігієни рук, а й до вакцинації.