Просвітницький захід на тему гендерної рівності

Гендерна рівність є однією з умов справжньої демократії, яка забезпечує рівноправну участь людей незалежно від статі в різних сферах життя і посідає центральне місце серед цінностей сучасного світу.

Сьогодні, 20 березня, в ПАУ було проведено міжкафедральний інформаційно-просвітницький захід на тему «Гендерно зумовлене насильство. Правове забезпечення гендерної рівності в Україні. Імплементація гендерних нормативно-правових актів у роботі підрозділів пробації, запобігання і протидія домашньому насильству».

У заході взяли участь здобувачі вищої освіти та педагогічний склад Пенітенціарної академії України.

Фахівчині ВБО «Конвіктус Україна» з безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна – рівній» (м. Чернігів) Соломія Крижановська і Анастасія Рахільчук розповіли учасникам про актуальні питання, пов’язані зі складовими гендерної рівності в Україні, формуванням гендерних стереотипів та їхнім впливом на соціалізацію.

Захід організовано кафедрою тактико-спеціальної підготовки і кафедрою формування та розвитку професійної компетентності персоналу ДКВС України Інституту професійного розвитку Пенітенціарної академії України.