Профорієнтаційна робота з молоддю Менщини

18 вересня 2018 року з метою проведення профорієнтаційної роботи по добору кандидатів на навчання полковник внутрішньої служби Низовець О.М., начальник факультету заочного, контрактного навчання та підвищення кваліфікації працівників; капітан внутрішньої служби Разумейко Н.С., начальник кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін; підполковник внутрішньої служби Ткаченко О.Г., доцент кафедри адміністративного, господарського, цивільного права  і процесу та підполковник внутрішньої служби Настояща У.В., старший викладач кафедри психології Академії Державної пенітенціарної служби відвідали школи м. Мени та смт. Макошине Чернігівської області.

Офіцери Академії Державної пенітенціарної служби розповіли випускникам про особливості вступу до навчального закладу як на держзамовлення так й за кошти фізичних, юридичних осіб.  Крім особливостей прийому на навчання у наступному році, випускників цікавили питання побуту курсантів, їхнього дозвілля та спортивного життя. На всі питання були надані вичерпні відповіді, які підкріплювалися відео та фото презентаціями. Курсанти які були залучені до профорієнтаційної роботи від себе розповіли про цікаве та насичене життя і навчання в Академії підтверджуючи слова старших офіцерів.