Профорієнтаційна робота у школах Чернігова

Протягом тижня курсантами Академії активно проводилась профорієнтаційна робота у школах міста Чернігова. 26 листопада 2018 року представники Академії відвідали гімназію № 31 гуманітарно-естетичного профілю, а 30 листопада завітали до ЗОШ № 7.

Школярам роз’яснювались правила вступу до навчального закладу, можливості вступу за різними спеціальностями. Водночас доведено інформацію про нещодавно відкриту кафедру військової підготовки на базі Академії. Учні отримали корисну інформацію про Академію безпосередньо від самих курсантів, що є для них найбільш прийнятним, оскільки це спілкування на рівних. Майбутніх абітурієнтів цікавили особливості несення служби курсантами, наявність різних факультативів та гуртків у виші, а також організація дозвілля в курсантів та студентів Академії.