Процесуальні та матеріальні аспекти сімейно-правових договорів

24 червня на базі Академії відбувся науково-практичний семінар на тему «Процесуальні та матеріальні аспекти реалізації прав людини в рамках виконання деяких видів сімейно-правових договорів». Організацію і проведення семінару забезпечували науково-педагогічні працівники та аспіранти кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу. Під час проведення семінару розглянули актуальні питання забезпечення прав сторін сімейно-правового договору при його укладенні. Значну увагу акцентували на процесуальних аспектах посвідчення таких видів сімейно-правових договорів, як договір сурогатного материнства, шлюбного, аліментного, а також деяких квазісімейних договорів. Учасники семінару також обговорили специфіку вчинення виконавчого напису на деяких видах сімейно-правових договорів як позасудової форми захисту прав та інтересів сторін договору.

Кафедра адміністративного, цивільного та господарського права і процесу