Привітання ректора з Днем знань

Шановні гості, викладачі, співробітники, курсанти, студенти!

Щиро вітаю Вас з початком нового навчального року. 1-вересня – це день, з якого починається дорога у майбутнє для кожного з Вас. Попереду на нас чекає напружений , але цікавий 2016-2017 навчальний рік . За студентські лави сідають першокурсники, з якими ми пов’язуємо великі сподівання. Для них цей день завжди особливий, урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий, але водночас нелегкий час пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

058229929

За підсумками вступної компанії нашу дружну і згуртовану академічна родину поповнило близько 500 осіб.

У день знань ми традиційно віддаємо повагу і визнання праці викладачів. Метою роботи потужного науково-педагогічного колективу Академії є надання Вам сучасних глибоких теоретичних знань, практичних умінь та навичок, що допоможе Вам стати професіоналом вищого ґатунку. Для цього в Академії створена сучасна матеріально-технічна база, яку ми будемо продовжувати удосконалювати.

Хочу висловити впевненість, що колектив Академії здатний вирішувати на шляху розвитку найскладніші задачі та побажати, щоб наш навчальний заклад займав гідне місце у освітньому просторі України.

Бажаю всім міцного здоров’я , благополуччя, щастя, нехай цей навчальний рік принесе усім безліч нових емоцій, творчу енергію і успіх!

З повагою, ректор Академії Державної пенітенціарної служби полковник внутрішньої служби О.М. Тогочинський