Привітання ректора з Днем Незалежності України

Шановна академічна спільното!

Сьогодні ми відзначаємо найважливіший день у житті держави – день, коли Україна здобула незалежність. Понад 30 років досягнень, боротьби, звершень та падінь, десятки років становлення і засвідчення всьому світові, що українці – сильний, вольовий та незламний народ.

Гортаючи сторінки літописів, можемо тільки уявити, який шлях пройшла наша держава, аби сьогодні молоде покоління могло гордо й вільно одягнути вишиванку і святкувати цей день, щиро пишатися своєю Батьківщиною. Аби на вулицях, в аудиторіях, на сторінках соціальних мереж промовляло милозвучне українське слово – і це, безсумнівно, результат самовідданого відстоювання своєї держави на всіх фронтах нашими славними попередниками: Тарасом Шевченком, Василем Стусом, В’ячеславом Чорноволом, Левком Лук’яненком, Ліною Костенко та іншими видатними діячами.

Щодня доля готує нам нові випробування, і ми зустрічаємо їх пліч-о-пліч, як одна велика сім’я, адже в єдності – сила народу. З відповідальністю перед нашими предками продовжуємо боронити Україну від російської навали. Вороги виконують чужі злочинні накази, ми — свій священний обов’язок. 

Тому нині, з початком російської агресії, коли наша країна потерпає від окупантів, відзначення державних свят, збереження культурної спадщини, вшанування пам’яті загиблих захисників України набуває особливого значення.

Ми пишаємося своїм народом, своєю мовою, багатою історією! Ми – нація нескорених, і запорукою успіху буде наша єдність та Перемога!

Щиро зичу вам міцного здоров’я, родинного добробуту і життєвих гараздів!

З повагою

ректор Академії

полковник внутрішньої служби

Олексій ТОГОЧИНСЬКИЙ