Привітання ректора Академії ДПтС з Міжнародним днем студента
Дорогі курсанти та студенти!  Щиро вітаю Вас зі святом – Міжнародним днем студента!
Це свято зближує та об’єднує молодих людей усього світу, бо це насамперед, день студентської солідарності, що не має меж і кордонів, а також символізує єднання всіх, хто прагне до вершини знань, суспільного самоутвердження і прогресивних змін.
np28q-dbltsСтуденти завжди були авангардом  української молоді. Саме від вашої небайдужої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України.
У цей день хочеться побажати, щоб роки навчання в Академії ДПтС стали знаковими у вашому житті.
Вірю, що ваш талант, знання, мудрість, досвід, відданість своїй справі стануть міцним фундаментом у розвитку нашої держави.
Отже, у цей день зичу вам мудрості, терпіння, творчої наснаги, наполегливості та успіхів у всіх починаннях. Нехай ваші серця завжди будуть наповнені радістю, вірою, надією, любов’ю.
З повагою ректор Академії  Державної пенітенціарної служби
полковник внутрішньої служби