Привітання ректора Академії з початком навчального року

Шановні здобувачі вищої освіти, викладачі, співробітники! Щиро вітаю вас з початком нового навчального року.

день знань 20211 вересня – це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з вас. Радий, що зараз ми маємо можливість повернутися до звичної форми навчання, бачити один одного, спілкуватися. За минулий рік ми стали сильнішими і зрілішими, а також навчилися цінувати, здавалося б, дуже звичні та повсякденні речі. Тож найперше бажаю усім міцного здоров’я і витривалості. Попереду на нас чекає напружений, але цікавий 2021/2022 навчальний рік.

За лави освітніх аудиторій сідають першокурсники, з якими ми пов’язуємо великі сподівання. Для них цей день особливий, урочистий і зворушливий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий, але водночас нелегкий час пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

У день знань ми традиційно віддаємо повагу і визнання праці викладачів. Метою роботи потужного науково-педагогічного колективу Академії є надання вам сучасних глибоких теоретичних знань, практичних умінь та навичок, що допоможе вам стати професіоналами вищого ґатунку. Для цього в Академії створена сучасна інфраструктура, яку ми невпинно продовжуємо вдосконалювати та розвивати.

Нехай цей навчальний рік буде наповнений цікавими зустрічами і плідною працею, новими ініціативами та хорошими результатами, щоб кожен відчув ― докладені зусилля недаремні!

З повагою

ректор Академії

полковник внутрішньої служби

Олексій ТОГОЧИНСЬКИЙ