Презентація книги «Знедолені? Нездоланні!»

29 липня 2016 року співробітники Академії Державної пенітенціарної служби відвідали презентацію книги «Знедолені? Нездоланні!» про переселенців, які були змушені залишити окуповані території Донецької, Луганської областей та Криму.

Ця збірка про сильних і активних людей, які є важливим ресурсом розвитку для українського суспільства. Герої нарисів змогли розпочати нове життя в різних містах на території України. Співавтором видання стала відома чернігівська журналістка Вікторія Сидорова, також на презентацію приїхала редактор-упорядник, теж переселенка Ірина Черниченко (м. Донецьк) та героїня одного з нарисів Марія Михайленко. Скрипачка та педагог за освітою, пані Марія з родиною переїхала в Чернігів з Луганська.

Ця збірка розповідає про людей, для яких найважливішим стало відкриття України в собі. Тільки залишивши рідні міста Донбасу і Криму, переселенці змогли зберегти себе, свою сутність. Дехто продовжує улюблену справу, зберіг свій фах, а хтось вимушений був почати з нуля. Вони стійко переживають бездомів’я, шукають вихід і підтримують інших, бо переконані: коли розв’язуєш чужі проблеми, свої стають меншими.

Видання здійснив Інститут демократії ім. Пилипа Орлика за підтримки «Інтерньюз-Європа» в рамках проекту «Інтерньюз».

Сектор у зв’язках із засобами
масової інформації та громадськістю