«Прес-сніданок з правозахисниками» до Дня прав людини

08 грудня 2016 року у приміщенні культурно-ділового центру «Світогляд» відбувся захід «Прес-сніданок з правозахисниками» до Дня прав людини. Науково-педагогічні працівники кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права, курсанти Академії взяли активну участь у обговорення дискусійних питань з проблем дотримання прав людини і громадянина в Україні.

Захід відбувся в рамках Мандрівного Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини «Docudays UA» у місті Чернігові та Чернігівській області у 2016 році. Організатором виступила громадська організація «МАRТ». Під час заходу відбувся показ фільму «Тягар доказів», а також дискусія з правозахисниками та експертами, які працюють в області захисту прав людини.

Кафедра теорії та історії держави та права, конституційного права