Представники Академії взяли участь в обласному освітньому форумі

20 вересня 2017 року відділ виховної та психологічної роботи Академії ДПтС взяв участь у першому обласному освітньому форумі на тему «Загальнолюдські цінності як невід’ємна складова виховного процесу Нової української школи», що відбувся в Обласному палаці дітей та юнацтва міста Чернігова.

Відкрив форум начальник Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Конопацький Микола Анатолійович. Учасники форуму розглянули наступні   проблемні питання:

1. Формування патріотичних поглядів, понять, переконань української молоді.
  2. Морально-правове виховання: взаємодія педагогів, батьків та громадськості.
  3. Особистий освітній простір. З чого він складається? Інтернет, телебачення, гуртки, секції. Коло спілкування.

Яскравим завершенням форуму став показ моделей колекції «Сучасні українські мотиви» вихованцями Чернігівського професійного ліцею побуту.