Представники Академії в Консультативній місії ЄС

Науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права 19 травня з нагоди Дня Європи було організовано поїздку курсантів та студентів на день відкритих дверей Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.

Представники більш ніж 20 країн, які в переважній більшості були працівниками поліції, охоче ділилися досвідом та розповідали про перспективи розвитку органів поліції та кримінально-виконавчої служби в Україні. Голова місії КМЄС в Україні Кястутіс Ланчінскас охоче розповів представникам Академії про основні напрями роботи місії та шляхи взаємодії між Україною та ЄС.

ДЛЯ ДОВІДКИ: КМЄС в Україні офіційно розпочала роботу в Києві 1 грудня 2014 року.Місія надає підтримку державним органам України в послідовному реформуванні сектору цивільної безпеки шляхом стратегічних консультацій і практичної підтримки заходів з реформування згідно зі стандартами ЄС та міжнародними принципами належного врядування й дотримання прав людини.

Слоган КМЄС: «Консультації заради довіри».

Мета КМЄС: ефективний, відповідальний сектор цивільної безпеки, який користується довірою громади.

Кафедра теорії та історії держави і права, конституційного права