Участь у роботі І Всеукраїнської конференції з протидії корупції

Представники Академії Державної пенітенціарної служби взяли участь у роботі І Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми запобігання та протидії корупції», що проходила на базі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Із вітальним словом на пленарному засіданні виступив ректор Академії ДПтС доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України полковник внутрішньої служби Олексій Михайлович Тогочинський. Він зазначив, що запорукою ефективної боротьби з корупцією в державі є спільні зусилля практиків та вчених щодо реформування органів кримінальної юстиції, а також удосконалення системи правової освіти з використанням сучасних технологій та практико-орієнтованого підходу.

Також із цікавою доповіддю «Конфлікт інтересів у Державній кримінально-виконавчій службі України» виступив заступник начальника кафедри тактико-спеціальної підготовки кандидат юридичних наук, доцент полковник внутрішньої служби Олександр Григорович Ткаченко. Загалом у роботі конференції взяли участь 11 науково-педагогічних працівників та аспірантів Академії.