Представники Академії вшанували героїв Другої світової війни

Представники Академії вшанували загиблих героїв Другої світової війни.
У Чернігові пам’ятні заходи з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні розпочалися зі вшанування пам’яті загиблих в урочищі Кривулівщина. У лісовому урочищі Кривулівщина (що на території лижної бази) знаходиться 11 братніх могил, які розташовані двома групами. Під час окупації Чернігівщини у 1941-1943 роках у цьому урочищі були розстріляні близько 20 тисяч цивільних місцевих жителів та військовополонених, серед яких були навіть діти дворічного віку.
Курсанти та працівники Академії поклали квіти до Вічного Вогню на Меморіалі Слави, що на Болдиній горі. Тут зібралися кілька тисяч чернігівців, представники різних поколінь – ветерани війни, воїни-афганці, учасники АТО/ООС, офіцери та солдати ЗСУ, представники держустанов та громадських організацій.
Низько вклонилися та хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто в ті воєнні роки рятував Україну, Європу та світ від нацизму.
Після виконання Духовим оркестром Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм Державного Гімну України пролунали залпи військового салюту.