Представлення нового керівника головного управління юстиції у Чернігівській області Третяка Олега Миколайовича

16 серпня 2016 року проректор Академії полковник внутрішньої служби Шеремета Олексій Петрович взяв участь у представленні нового керівника головного управління юстиції у Чернігівській області Третяка Олега Миколайовича.

Привітати керівника із призначенням на високу і надзвичайно відповідальну посаду завітали голова обласної державної адміністрації Куліч Валерій Петрович, голова обласної ради Вдовенко Ігор Станіславович, керівники установ і організацій Чернігівщини, колеги-юристи.

Очільник облдержадміністрації, розпочинаючи урочистий захід, зачитав наказ Міністерства юстиції України про призначення та побажав успішної роботи у непрості часи реформування галузі, зокрема в частині надання юридичних послуг населенню.

У свою чергу, новопризначений керівник запевнив, що управління юстиції спільно з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування спрямовуватиме свої зусилля на реалізацію державної правової політики, дотримання принципів законності та справедливості забезпечення конституційних прав і свобод громадян.

Сектор у зв’язках із засобами
масової інформації та громадськістю