Правовий квіз серед студентів-правників Чернігова

18 грудня 2018 р. Головним територіальним управлінням юстиції в Чернігівській області в рамках Всеукраїнського тижня права спільно з Академією Державної пенітенціарної служби було організовано і проведено для студентів правовий квіз серед студентів-правників на краще знання норм чинного законодавства та вміння їх застосовувати. У заході взяли участь команди студентів Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету, Чернігівського кооперативного технікуму облспоживспілки та Академії Державної пенітенціарної служби.

Учасників квізу та гостей вітали начальник управління державної реєстрації правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області Людмила Олександрівна Кузьміна та проректор Академії Державної пенітенціарної служби Станіслав Олегович Чебоненко. Вони щиро побажали командам вдалої гри та перемоги.

Як зазначили члени кваліфікованого журі квізу, представники всіх команд показали ґрунтовні та змістовні знання з усіх галузей права України.Однак найбільш запекла боротьба відбулася за 1–2 місце, в якій перемогу з різницею у 2 бали отримала команда студентів Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету. 2 місце з результатом у 15 балів посіла команда Академії Державної пенітенціарної служби.

Усі учасники квізу отримали подяку Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області та пам’ятні подарунки.