«Правові засади діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України в сучасних умовах» – тема бінарного заняття, яке відбулось 15 березня для здобувачів вищої освіти першого курсу заочної форми навчання спеціальності «Право» в рамках навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи України».

У бінарному занятті взяла участь Юлія Зінчук – старший інспектор з особливих доручень відділу аналітичної роботи управління аналітичної та проєктної роботи Департаменту з питань виконання кримінальних покарань.

Під час заняття здобувачі вищої освіти дізнались про:

– місце та роль Державної кримінально-виконавчої служби України в системі правоохоронних органів;

– правовий статус осіб рядового та начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби України;

– особливості діяльності органів і установ виконання кримінальних покарань в умовах дії воєнного стану;

– стан дотримання прав людини в пенітенціарній системі України;

– співпрацю Державної кримінально-виконавчої служби України з міжнародними організаціями.

Заняття було організоване кафедрою адміністративного, цивільного та господарського права і процесу юридичного факультету.